PÍŠÍ O NÁS

hasič.jpg
I NAŠE JEDNOTKA SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ OBCE, NEBOLI MĚSTA ŽANDOVA SE PŘIPOJILA DO PROJEKTU MÉDIÍ WWW.DENÍK.CZ JAKO MUŽI SVATÉHO FLORIÁNA. JSME ZA TOTO VELICE RÁDI. JE TO ČLÁNEK OPRAVDU VELMI PĚKNĚ NAPSANÝ A VYSTIHUJE JAK PRÁCI NAŠÍ SAMOSTATNÉ JEDNOTKY SDH ŽANDOV, TAK I TO , CO K TOMU PATŘÍ. JAKO JE NEJEN PÉČE O MLÁDEŽ, ALE TŘEBA I TECHNIKU, KTERÁ MUSÍ BÝT NONSTOP PROVOZUSCHOPNÁ NEJEN NA HOŘÍCÍ STOHY NEBO TRÁVU, ALE I NA JAKOUKOLIV JINOU UDÁLOST, JAKO JE TŘEBA DOPRAVNÍ NEHODA, EKOLOGICKÁ HAVÁRIE NEBO PŘÍRODNÍ POHROMA, A TO V JAKOUKOLIV HODINU BEZ OHLEDU NA DEN ČI NOC, NEBO NORMÁLNÍ DEN ČI VÝKEND.
JSME JEDNOTKOU DODROVOLNOU, A TUTO PRO NÁS ZÁLIBU DĚLÁME ZADARMO A NEJEN V DOBĚ NAŠEHO OSOBNÍHO VOLNA. KOLIKRÁTE PŘI VYHLÁŠENÍ POPLACHU OPOUŠTÍME I NAŠE ZAMĚSTNÁNÍ. MNOZÍ NÁS SICE VIDÍ JAKO S PROMINUTÍM PŘÍTĚŽ. ALE UVĚDOMTE SI, PROSÍM, ŽE NEBÍT DOBROVOLNÝCH HASIČŮ, BYLO BY VŠE JINAK. MUSELO BY BÝT VÍCE PROFESIONÁLNÍCH JEDNOTEK A SAMOSTATNÝCH HASIČŮ A VŠE BY TAKÉ STÁLO DALEKO VÍCE NEJEN FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ VYNALOŽENÝCH NA KAŽDOU AKCI NEBOLI ZÁSAH. PROTO VÁS CHCI POŽÁDAT, NEHLEDEJTE V NÁS VAŠEHO NEPŘÍTELE, ALE BERTE NÁS JAKO KAMARÁDY, KTERÝCH TŘEBA BUDE JEDNOU NEDEJBŮH POTŘEBA I OKOLO VÁS. BUĎTE K NÁM OHLEDUPLNÍ NEJEN NA SILNICÍCH, ALE I JINDY A JINDE.
POMÁHÁME A CHCEME POMÁHAT LIDEM BEZ ROZDÍLU.
ZA TO BYCH VÁM VŠEM CHTĚL VELICE PODĚKOVAT. NEJ VÁM SAMOTNÝM, KTEŘÍ NÁM ULEHČUJETE PRÁCI, ALE SAMOZŘEJMĚ I OSTATNÍM JAKO TŘEBA ČLENŮM RODIN, MANŽELKÁM, DĚTEM A KAMARÁDŮM, KTEŘÍ S NÁMI MÁTE TU TRPĚLIVOST A PODPORUJETE NÁS V NAŠÍ PRÁCI. ALE CHTĚL BYCH PODĚKOVAT TŘEBA I ZAMĚSTNAVATELŮM, KTEŘÍ NÁS POUŠTĚJÍ V PRACOVNÍ DOBĚ NA ZÁSAH. MĚSTU, KTERÉ NÁS ZŘIZUJE A NEJEN FINANČNĚ PODPORUJE, ALE VLASTNĚ VŠEM LIDEM, KTEŘÍ NÁS PODPORUJÍ.

VELICE VÁM DĚKUJEME ZA VŠE.
ČLENOVÉ SDH ŽANDOV